S.S. ARTVİN ESNAF VE SANATKARLAR KREDİ VE KEFALET KOOPERATİFİ - KREDİ TAKSİTLERİNİN FAİZSİZ ERTELENMESİ

KREDİ TAKSİTLERİNİN FAİZSİZ ERTELENMESİ

       SAYIN ORTAĞIMIZ; 

      BİLDİĞİNİZ GİBİ, ÇİN HALK CUMHURİYETİNİN WUHAN KENTİNDE ORTAYA ÇIKAN CORONAVİRÜS (COVİD-19) HASTALIĞI, BİRÇOK ÜLKEDE GÖRÜLEN, SONRASINDA BAŞTA İTALYA OLMAK ÜZERE AVRUPA ÜLKELERİNDE HIZLI BİR ŞEKİLDE İLERLEYEN CİDDİ CAN KAYIPLARINA SEBEP OLAN VE SONUCUNDA TÜM DÜNYAYA YAYILMASIYLADA, DÜNYA SAĞLIK ÖRGÜTÜ TARAFINDAN;         

PANDEMİ ( SALGIN HASTALIK ) OLARAK İLAN EDİLEN, AKABİNDE ÜLKEMİZE DE SIÇRAYARAK TEHDİT OLUŞTURAN CORONAVİRÜS (COVİD-19) SALGININDAN ETKİLENEN ESNAF VE SANATKARLARIMIZIN EKONOMİK SIKINTILARINA KISMENDE OLSA YARDIMCI VE DESTEK OLUNMASI İÇİN  YAPILAN ÇALIŞMALAR AŞAĞIDA SIRALANMIŞTIR. 

1-   CORONAVİRÜS (COVİD-19) PANDEMİ ( SALGIN HASTALIK ) DAN ETKİLEN VE S.S.ARTVİN ESNAF VE SANATKARLAR KREDİ VE KEFALET KOOPERATİFİNDEN KREDİ KULLANIP BORCU BİTMEMİŞ OLAN ORTAKLARIMIZIN;

      1 NİSAN 2020 TARİHİNDEN 30 HAZİRAN 2020 TARİHİNE KADAR VADELİ KREDİ TAKSİTLERİ 3 ( ÜÇ ) AY SÜRE İLE FAİZSİZ ERTELENMESİ / ÖTELENMESİ UYGULAMASI BAŞLATILMIŞTIR.

UYGULAMA ŞU ŞEKİLDE OLACAKTIR 2020 NİSAN AYINDA KREDİ TAKSİTİ OLANLAR NİSAN AYI TAKSİTLERİ 2020 TEMMUZ AYINDA, MAYIS AYI TAKSİTLERİ 2020 AĞUSTOS AYINDA, HAZİRAN AYI TAKSİTLERİ 2020 EYLÜL AYINDA ÖDENECEK OLUP BU SÜREÇ FAİZ UYGULANMAYACAKTIR.  

2-   KREDİ TAKSİTLERİNİZİN ERTELENMESİ / ÖTELENMESİ UYGULAMASINDAN YARARLANMAK İSTEYEN ESNAF VE SANATKARLARIMIZ WEB SAHİFEMİZDEKİ DİLEKÇEYİ EKSİKSİZ DOLDURUP İMZALAYARAK KOOPERATİFİMİZE TESLİM ETMELERİ GEREKMEKTEDİR.

3-   DİLEKÇENİN KOOPERATİFİMİZE TESLİM İŞLEMİ, CORONAVİRÜS (COVİD-19) PANDEMİ ( SALGIN HASTALIK ) DAN KORUNMAK VE KORUMAK MAKSADI İLE, HASTALIKLA İLGİLİ TEDBİRLER KALKTIKTAN SONRA, KOOPERATİFİMİZCE SİZİN TELEFONUNUZA SMS İLE HABER VERDİĞİMİZDE KOOPERATİFİMİZE GETİRECEKSİNİZ.

    KOOPERATİFİMİZE DİLEKÇENİZİ NE GETİRİN, NEDE GÖNDERİN, BU DİLEKÇENİN BİLGİSAYARDAN ÇIKTISI ALDIKTAN SONRA EKSİKSİZ DOLDURULUP İMZALAYIN.

    DOLDURUP İMZALADIĞINIZ DİLEKÇENİZİN FOTOĞRAFINI ÇEKİP 

0533 387 66 87 VE 0535 686 40 80 

WHATSAPP NUMARALARINA GÖNDERMENİZ GEREKMEKTEDİR.