S.S. ARTVİN ESNAF VE SANATKARLAR KREDİ VE KEFALET KOOPERATİFİ - CORONAVİRÜS (COVİD-19) ESNAF DESTEK KREDİSİ

CORONAVİRÜS (COVİD-19) ESNAF DESTEK KREDİSİ

SAYIN ESNAF VE SANATKARIMIZ;

BİLDİĞİNİZ GİBİ, ÇİN HALK CUMHURİYETİNİN WUHAN KENTİNDE ORTAYA ÇIKAN CORONAVİRÜS (COVİD-19) HASTALIĞI, BİRÇOK ÜLKEDE GÖRÜLEN, SONRASINDA BAŞTA İTALYA OLMAK ÜZERE AVRUPA ÜLKELERİNDE HIZLI BİR ŞEKİLDE İLERLEYEN CİDDİ CAN KAYIPLARINA SEBEP OLAN VE SONUCUNDA TÜM DÜNYAYA YAYILDI.

DÜNYA SAĞLIK ÖRGÜTÜ TARAFINDAN PANDEMİ ( SALGIN HASTALIK ) OLARAK İLAN EDİLDİ.

AKABİNDE ÜLKEMİZE DE SIÇRAYARAK;

TEHDİT OLUŞTURAN CORONAVİRÜS (COVİD-19) SALGININDAN ETKİLENEN ESNAF VE SANATKARLARIMIZIN BİR NEBZEDE OLSA EKONOMİK OLARAK DESTEKLEMEK İÇİN; 

KOOPERATİFİMİZ KEFALETİYLE VEYA HALK BANKASI TARAFINDAN DOĞRUDAN AZAMİ 25.000,00 TL. YE KADAR 1 AY VE 3 AY TAKSİTLER HALİNDE AZAMİ 3 YIL VADELİ NAKİT DESTEK KREDİSİNDEN YARARLANMA İMKANI SAĞLANMIŞTIR.  

BU KREDİDEN KOOPERATİFİMİZDE DAHA ÖNCE KREDİ ALIP BORCU HALEN DEVAM EDEN ORTAKLARIMIZ ALMIŞ OLDUĞU KREDİ BORCUNU YATIRMADAN, BU KREDİDEN EK OLARAK FAYDALANABİLİRLER. 

KOOPERATİFİMİZDE ŞU ANDA KREDİ BORCU OLMAYAN VEYA BU GÜNE KADAR KREDİ KULLANMAMIŞ TÜM ESNAF VE SANATKARLARIMIZ DA BU KREDİDEN YARARLANABİLECEKTİR. 

KREDİ İLE DETAYLI BİLGİYE  AŞAĞIDA CORONAVİRÜS (COVİD-19) ESNAF DESTEK KREDİSİ  BAŞVURU DİLEKÇESİNİ TIKLAYARAK ULAŞABİLİRSİNİZ.                         

 CORONAVİRÜS (COVİD-19)

ESNAF DESTEK KREDİSİ

TALEP DİLEKÇESİNİN

YAZICIDAN ÇIKTISINI ALIN 

EKSİKSİZ DOLDURUN 

EVRAKLARINIZLA BİRLİKTE

      KOOPERATİFİMİZE GETİRİNİZ