S.S. ARTVİN ESNAF VE SANATKARLAR KREDİ VE KEFALET KOOPERATİFİ - ESNAFA YENİ KREDİ VE FAİZSİZ KREDİ ERTELEME

ESNAFA YENİ KREDİ VE FAİZSİZ KREDİ ERTELEME

S.S.ARTVİN ESNAF VE SANATKARLAR KREDİ VE KEFALET KOOPERATİFİNDEN KAMUOYUNA ÖNEMLİ AÇIKLAMA 

ARTVİN ESNAF VE SANATKARLAR KREDİ VE KEFALET KOOPERATİFİ CORONAVİRÜS (COVİD-19) SALGININDAN ETKİLENEN ESNAF VE SANATKARLARIMIZIN EKONOMİK OLARAK DESTEKLENMESİ İÇİN AÇIKLANAN EKONOMİK PAKET HAKKINDA TÜM ÜYELERİNİ AŞAĞIDAKİ METİNDE BELİRTİLDİĞİ ŞEKİLDE BİLGİLENDİRDİ. 

1-  ESNAF VE SANATKARA 3 YIL VADELİ 25.000 TL. NAKİT KREDİ DESTEĞİ :

BİLDİĞİNİZ GİBİ, ÇİN HALK CUMHURİYETİNİN WUHAN KENTİNDE ORTAYA ÇIKAN CORONAVİRÜS (COVİD-19) HASTALIĞI, BİRÇOK ÜLKEDE GÖRÜLEN, SONRASINDA BAŞTA İTALYA OLMAK ÜZERE AVRUPA ÜLKELERİNDE HIZLI BİR ŞEKİLDE İLERLEYEN CİDDİ CAN KAYIPLARINA SEBEP OLAN VE SONUCUNDA TÜM DÜNYAYA YAYILDI.

DÜNYA SAĞLIK ÖRGÜTÜ TARAFINDAN PANDEMİ ( SALGIN HASTALIK ) OLARAK İLAN EDİLDİ.

AKABİNDE ÜLKEMİZE DE SIÇRAYARAK;

TEHDİT OLUŞTURAN CORONAVİRÜS (COVİD-19) SALGININDAN ETKİLENEN ESNAF VE SANATKARLARIMIZIN BİR NEBZEDE OLSA EKONOMİK OLARAK DESTEKLEMEK İÇİN; 

KOOPERATİFİMİZ KEFALETİYLE VEYA HALK BANKASI TARAFINDAN DOĞRUDAN AZAMİ 25.000,00 TL. YE KADAR 1 AY VE 3 AY TAKSİTLER HALİNDE AZAMİ 3 YIL VADELİ NAKİT DESTEK KREDİSİNDEN YARARLANMA İMKANI SAĞLANMIŞTIR.  


BU KREDİDEN KOOPERATİFİMİZDE DAHA ÖNCE KREDİ ALIP BORCU HALEN DEVAM EDEN ORTAKLARIMIZ ALMIŞ OLDUĞU KREDİ BORCUNU YATIRMADAN, BU KREDİDEN EK OLARAK FAYDALANABİLİRLER. 


KOOPERATİFİMİZDE ŞU ANDA KREDİ BORCU OLMAYAN VEYA BU GÜNE KADAR KREDİ KULLANMAMIŞ TÜM ESNAF VE SANATKARLARIMIZ DA BU KREDİDEN YARARLANABİLECEKTİR. 

 

2-  ESNAF KOOPERATİFİ KREDİ BORÇLULARINA BORÇ ERTELEME DESTEĞİ:

 

ARTVİN ESNAF VE SANATKARLAR KREDİ VE KEFALET KOOPERATİFİ KEFALETİYLE       VEYA HALK BANKASI TARAFINDAN DOĞRUDAN AZAMİ 25.000,00 TL. YE KADAR AZAMİ    3 YIL VADELİ NAKİT DESTEK KREDİSİNDEN YARARLANMA İMKANI SAĞLANMIŞTIR.   

BU KREDİDENİ, DAHA ÖNCE KREDİ ALIP BORCU HALEN DEVAM EDEN ORTAKLARIMIZ ALMIŞ OLDUĞU KREDİ BORCUNU YATIRMADAN, BU KREDİDEN EK OLARAK FAYDALANABİLECEK.

KOOPERATİFİMİZDE ŞU ANDA KREDİ BORCU OLMAYAN VEYA BU GÜNE KADAR KREDİ KULLANMAMIŞ TÜM ESNAF VE SANATKARLARDA BU KREDİDEN YARARLANABİLECEKTİR.         

ESNAFA DESTEK KONULARIYLA İLGİLİ DETAYLI BİLGİYE  WWW.artvinekk.com İNTERNET SİTESİNDEN ULAŞABİLECEĞİ BELİRTİLDİ.